LuksusowySen.pl

Kołdry puchowe 155x200

Sortowanie
Sortuj Filtruj

Sen należy traktować w kontekście regeneracji całego organizmu, ale też odpoczynku, który potrzebny jest każdemu, aby wszystkie mechanizmy zarządzające w ludzkim organizmie po całodniowym wysiłku ponownie dobrze funkcjonały. Wpływ na to ma nie tylko wygodny materac i temperatura w sypialni, ale również kołdra, która ma bezpośredni kontakt z naszą skórą i ciałem. Polecamy kołdry puchowe 155x200 i 160x200, które stanowią produkt luksusowy, to alternatywa dla syntetycznych kołder, zapewniająca lepszą termoizolację. Z tego powodu kołdry puchowe 155x200 są w wersji całorocznej, ale też typowo zimowej i letniej.

Naturalna kołdra puchowa o wymiarach 155x200

Wypełnienie kołdry puchowej stanowi puch gęsi. W niektórych modelach kołder wypełnia on kołdrę w całości, a innym razem w przeważającej większości, podczas gdy uzupełniają go drobne piórka puchowe. Zimowe i letnie kołdry puchowe 155x200 charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych przy ich produkcji surowców. Cechują się niezwykłą lekkością, ale też bardzo wysoką wypornością i elastycznością. Do wykonania pokrycia wybrano bawełnę, dzięki której kołdra zyskała doskonałe właściwości termoizolacyjne na całej swojej powierzchni.

Kasetonowa kołdra puchowa 160x200

W naszej ofercie znajdziesz kołdry puchowe 160x200 o budowie kasetonowej, stworzone z wykorzystaniem technologii ciepłego szwu. To pozwala im jeszcze lepiej ograniczać dopływ chłodu do organizmu oraz utratę przez niego ciepła. Są też kołdry, które wykonano przy użyciu tkaniny AllerGuard®. Jej największą zaletą jest zapobieganie przedostawaniu się roztoczy i kurzu do pościeli. Jednocześnie doskonale przepuszcza powietrze, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza i tym samym zapobiegając nadmiernemu poceniu się w nocy. Tego typu tkanina jako alternatywa dla bawełny blokuje nawet 99,7 % alergenu wielkości 0.5 mikrometra.

Sprawdź także nasze kołdry puchowe 180x200!

 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium