Kołdry puchowe 155x200

Sen należy traktować w kontekście regeneracji całego organizmu, ale też odpoczynku, który potrzebny jest każdemu, aby wszystkie mechanizmy zarządzające w ludzkim organizmie po całodniowym wysiłku ponownie dobrze funkcjonały. Wpływ na to ma nie tylko wygodny materac i temperatura w sypialni, ale również kołdra, która ma bezpośredni kontakt z naszą skórą i ciałem. Polecamy kołdry puchowe 155x200 i 160x200, które stanowią produkt luksusowy, to alternatywa dla syntetycznych kołder, zapewniająca lepszą termoizolację. Z tego powodu kołdry puchowe 155x200 są w wersji całorocznej, ale też typowo zimowej i letniej.

Naturalna kołdra puchowa o wymiarach 155x200

Wypełnienie kołdry puchowej stanowi puch gęsi. W niektórych modelach kołder wypełnia on kołdrę w całości, a innym razem w przeważającej większości, podczas gdy uzupełniają go drobne piórka puchowe. Zimowe i letnie kołdry puchowe 155x200 charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych przy ich produkcji surowców. Cechują się niezwykłą lekkością, ale też bardzo wysoką wypornością i elastycznością. Do wykonania pokrycia wybrano bawełnę, dzięki której kołdra zyskała doskonałe właściwości termoizolacyjne na całej swojej powierzchni.

Kasetonowa kołdra puchowa 160x200

W naszej ofercie znajdziesz kołdry puchowe 160x200 o budowie kasetonowej, stworzone z wykorzystaniem technologii ciepłego szwu. To pozwala im jeszcze lepiej ograniczać dopływ chłodu do organizmu oraz utratę przez niego ciepła. Są też kołdry, które wykonano przy użyciu tkaniny AllerGuard®. Jej największą zaletą jest zapobieganie przedostawaniu się roztoczy i kurzu do pościeli. Jednocześnie doskonale przepuszcza powietrze, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza i tym samym zapobiegając nadmiernemu poceniu się w nocy. Tego typu tkanina jako alternatywa dla bawełny blokuje nawet 99,7 % alergenu wielkości 0.5 mikrona.

Sprawdź także nasze kołdry puchowe 180x200!

Sortowanie
Sortuj Filtruj
 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium