LuksusowySen.pl

Blog

Blog chmura tagów
Jak dbać o kołdrę puchową? 4 zasady korzystania z kołdry puchowej

Jak dbać o kołdrę puchową? 4 zasady korzystania z kołdry puchowej

0

Przygotowałem dla naszych klientów oraz innych użytkowników kołder puchowych poradnik, w którym zawarłem informację o tym, jak dbać o kołdry puchowe. Poradnik może na pierwszy rzut oka wydawać się długi i sugerować, że dbanie o kołdry puchowe jest czymś skomplikowanym i trudnym. W rzeczywistości tak nie jest. Jest to tak naprawdę kilka prostych czynności, o których powinniśmy pamiętać. Poradnik zaczynamy od czynności, które powinniśmy wykonywać codziennie, a kończymy na takich, które będziemy wykonywać nawet co kilka lat. Dużą część tekstu zajmuje informacja o tym, dlaczego te czynności są ważne i z czego wynikają. Myślę, że pozwoli to naszym czytelnikom na zrozumienie wielu kwestii oraz na lepsze utrwalenie wiedzy związanej z pielęgnacją kołder puchowych. Na końcu tekstu znajduje się wersja dla leniwych, dla których tekst ten jest za długi, a chcieliby otrzymać krótką treściwą informację w kilku podpunktach o tym, jak należy dbać o kołdry puchowe.

Kołdry puchowe są kołdrami, które charakteryzują się najdłuższą żywotnością pośród kołder dostępnych na rynku. Kołdra puchowa do tanich nie należy, warto więc zadbać, aby służyła nam jak najlepiej oraz jak najdłużej. Wykonując kilka prostych czynności możemy wydłużyć czas świetności naszej kołdry puchowej.

Jaki rozmiar kołdry wybrać? Przewodnik po rozmiarach kołder

Jaki rozmiar kołdry wybrać? Przewodnik po rozmiarach kołder

0

W tym przewodniku po rozmiarach kołder zostaną omówione praktycznie wszystkie dostępne w polskich sklepach rozmiary kołder. Od kołder dla dzieci i niemowląt po kołdry dla osób dorosłych, śpiących samemu oraz z partnerem. W tym wstępie pragnę zaznaczyć, że nie ma idealnego rozmiaru, który byłby najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Każdy z nas śpi inaczej, tzn. ma inne upodobania. Jedni lubią zawijać się w kołdrę, jeszcze inni lubią być tylko trochę przykryci. Każdy z nas śpi na innym łóżku, jest innej budowy ciała oraz innego wzrostu. A to właśnie te czynniki moją decydujące znaczenie przy wyborze najlepszego dla nas rozmiaru kołdry.

10 wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się dłużej ulubionym kompletem pościel

10 wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się dłużej ulubionym kompletem pościel

0

Pierwszą czynnością, którą należy wykonać po zakupie nowej pościeli, jest uważne przeczytanie tekstylnej metki załączonej do produktu. Przepis prania zawarty na metce wszytej w jedną część kompletu, obowiązuje wszystkie jego części. Postępując zgodnie z zawartą tam skróconą instrukcją, możemy być pewni, że podczas prania naszej pościeli nic nie grozi. Jeżeli zależy nam na zachowaniu wysokiej jakości pościeli przez cały okres użytkowania należy przestrzegać jeszcze kilku podstawowych zasad. Ich stosowanie nie jest skomplikowane ani czasochłonne, a pozwoli długo cieszyć się przyjemną w dotyku, wytrzymałą pościelą.

LuksusowySen.pl

Jak prać ręczniki i inne tekstylia aby znacząco wydłużyć ich czas użytkowania

0

Przestrzegając kilku podstawowych zasad możemy znacznie przedłużyć czas użytkowania tekstyliów domowych. Czasem wystarczy po prostu spojrzeć na metkę i ściśle stosować się do zaleceń producenta. O to kilka rad dotyczących prania tekstyliów, których nie znajdziecie na metce producenta. Mamy nadzieję, że nasze rady pozwolą Państwu jak najdłużej cieszyć się naszymi produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium