Wybierz odpowiedni model kołdry dla dzieci

Wyposażenie dziecięcej sypialni jest szczególnie trudnym zadaniem dla rodziców i aranżatorów wnętrz. Potrzebują one delikatnej i miękkiej pościeli, która będzie charakteryzować się również antyalergicznymi właściwościami.

Kołdry dla dzieci powinny być doskonale dopasowane do wielkości łóżka, jednak należy brać pod uwagę prędkość, w jakiej pociechy wyrastają z ubrań, wyposażenia i pościeli.

Dysponujemy rozmiarami m.in. jak kołdra dziecięca 90x120 cm. Jest to całoroczny model AllerGuard, wyposażony w technologię nieprzepuszczającą roztoczy i drobinek kurzu. Charakteryzuje się również doskonałą cyrkulacją powietrza i przepuszczalnością wilgoci, a dzięki antyalergicznym materiałom, kołdra dziecięca AllerGuard jest najlepszym wyborem dla pociech z astmą, egzemą i innymi alergiami. Biorąc pod uwagę problem z czyszczeniem pościeli dziecięcej, producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuję materiał wolno brudzący.

Dla nieco mniej wymagających klientów posiadamy w swojej ofercie standardowe kołdry dziecięce o wysokich parametrach produkcji. Należy zwrócić uwagę na jakość materiałów i gramatury, by kołdra zapewniała najmłodszym użytkownikom odpowiednią izolację cieplną, w czasie chłodnych wieczorów i cyrkulację powietrza wraz z odprowadzaniem wilgoci, na cieplejszy okres letni.

Chcemy zaproponować Państwu zestawy, w skład którego wchodzi kołdra dla dzieci i dopasowana poduszka odpowiednich rozmiarów. Dzięki takim materiałom jak mikrofibra francuska i 100-procentowy poliester gwarantują one wygodę utrzymania czystości.

Zapewnij dzieciom idealne warunki do snu

Dzieci potrzebują dużej ilości snu, by ich organizm mógł regenerować się w odpowiednim tempie. Zależny jest od tego rozwój i dojrzewanie, więc rodzice powinni zadbać o każdy istotny element, mający wpływ na wygodę i jakość snu.

Pociechy nie powiedzą, że jest im zbyt gorąco, zimno lub niewygodnie, więc lepiej od razu wybrać satysfakcjonujący zestaw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium