Komfortowa poduszka puchowa 40x80 - na dobry sen

Aby spać słodko i wygodnie nie można pominąć dobrania odpowiedniej, dobrej jakości kołdry i poduszki, które zapewnią komfort i ciepło. Żeby mieć same dobre sny i przesypiać noce bez problemu - warto posiadać wygodną poduszkę wypełnioną puchem gęsim, uważanym na świecie za luksusowy.

Puch i pierze luksusowym wypełnieniem poduszki

Gęsi puch i pierze to wypełnienie dla najbardziej wymagających klientów. Poduszka puchowa 40x80 może być wykonana z konstrukcji trzykomorowej, w której boczne komory wypełnia w większości gęsi puch, a środkową - głównie miękkie piórka puchowe. Zapewnia to optymalne podtrzymanie szyi i głowy podczas snu. Do wyboru jest również konstrukcja jednokomorowa, w całości wypełniona mieszanką białego puchu i pierza gęsiego. Świetna jakość, możliwość wyboru odpowiedniej wysokości poduszki, a także bawełniane wykończenie i obszycie - zalet tego produktu jest wiele.

Rozmiar ma znaczenie

Poduszka puchowa 40 x 80 posiada nie tylko dobre wypełnienie, ale także wymiary, gwarantujące komfortowy sen. Jest ona na tyle duża, by wtulić się w nią przy zasypianiu, ale też na tyle mała, by zmieścić takie dwie lub więcej, np. na łóżku małżeńskim. Miękki puch i pierze zapewnią nie tylko wygodę, ale też ładny i estetyczny wygląd poduszki.

Jak dbać o swoje poduszki?

Aby zapewnić sobie higienę snu należy zadbać o czystość nie tylko poszewek, ale też samej pościeli. Poduszka puchowa 40x80 wymaga minimum dbałości. Dla odświeżenia i konserwacji należy prać ją w temperaturze nie większej niż 40 stopni, następnie suszyć na wolnym powietrzu, ale nie w pełnym słońcu. Warto po wypraniu co jakiś czas strzepywać ją mocno, by spuszyć i wywietrzyć pióra, a podczas zimy wietrzyć na chłodzie lub mrozie, by pozbyć się bakterii i roztoczy.

Dostępne są także inne rozmiary takie jak na przykład poduszka puchowa 65x65. Kołdra puchowa 140x200 Notte Amore stworzy pełen komplet pościeli!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium