Komfortowy sen, to taki, po którym budzimy się w pełni wypoczęci i z werwą pokonujemy codzienne trudności. Wiele czynników wpływa na jakość snu. Czy to, pod czym śpimy ma znaczenie? Po latach, uwielbienia dla tanich kołder ze sztucznych włókien, coraz częściej sięgamy po kołdry naturalne, ponieważ wzrosła nasza świadomość, co do wad tych pierwszych i zalet produktów naturalnych, tym bardziej, że na rynku pojawiły się kołdry nie tylko puchowe i wełniane, ale z wypełnieniem jedwabnym, bambusowym, bawełnianym, runa alpak, tencellu, z dodatkiem drewna sosny czy kukurydzy.

Kołdra naturalna – zalety

Człowiek jest częścią natury, więc powinien żyć z nią w symbiozie. Produkty pochodzenia naturalnego korzystnie oddziałują na nasze ciało. Oprócz zapewnienia przykrycia podczas snu, kołdra naturalna utrzymuje ciepło z zachowaniem właściwości termoregulacyjnych, higroskopijnych, antybakteryjnych, a do tego jest lekka, przyjemna w dotyku. Dodatki do wypełnienia kołder z kukurydzy, sosny czy włókien celulozowych zapewniają dodatkowe korzyści dla naszego organizmu np. poprawiają krążenie, uspokajają. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i zaznajomienia się z pełnym opisem każdej, z dostępnej w sprzedaży kołdry naturalnej.

Kołdry naturalne w naszym sklepie

Mamy dla Was kołdry bawełniane, wełniane, bambusowe i jedwabne, które są dobrą alternatywą dla puchowych. Doskonała jakość kołder naturalnych, innowacyjne pikowanie, to zalety produktów renomowanych producentów - Hefel, Paradies. Cenę kołder rekompensuje ich żywotność, zalety prozdrowotne i komfortowa jakość snu jaką zapewniają. U nas kupisz kołdry naturalne letnie, całoroczne i zimowe w wielu rozmiarach: 135/200; 155/200; 200/220; 240/220; 200/220, które będą odpowiednie do wielkości Twojego łóżka i Twoich potrzeb.

Zadbaj o swój sen i sen swojej rodziny, kupując kołdry naturalne w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium