LuksusowySen.pl

Poduszki puchowe 50x60

Sortowanie
Sortuj Filtruj

Poduszki puchowe 50x60

Poduszki puchowe najczęściej stawiane są w opozycji do poduszek syntetycznych: jako naturalne. W sklepie Luksusowy Sen oferujemy je w różnych wariantach i wymiarach, w tym także poduszki puchowe 50x60.

Jakie cechy mają poduszki puchowe?

Poduszki puchowe są wyjątkowo miękkie i lekkie. Ich sztandarową cechą jest wyjątkowa sprężystość. Te o wymiarach 50x60 mieszczą zazwyczaj puch o wadze 400 g. Można je prać, ale delikatnie i z użyciem specjalnych detergentów służących do pielęgnacji puchu. Zapewniają prawidłowy przepływ powietrza, odpowiedni stopień wilgotności o wyregulowaną temperaturę.

Klasyczne poduszki puchowe kojarzą się z przesuwającym się wypełnieniem i odkształceniami – tak się jednak nie zdarza w przypadku poduszek trzykomorowych. Poduszki puchowe są najczęściej wskazywane jako nieodpowiednie dla alergików, ale coraz nowsze rozwiązania technologiczne pozwalają sprostać i ich wymaganiom, o czym przekonają się Klienci sklepu Luksusowy Sen.

Poduszki puchowe 50x60 w naszej ofercie

W sklepie Luksusowy Sen można kupić poduszki puchowe wytworzone przez najróżniejszych producentów. Wśród nich wymienimy marki jak AMZ Szamotuły, Greno, Paradie, AllerGuard, Tree&Goose oraz Animex, a także Bielbaw. Różnią się one procentową zawartością puchu gęsiego (od 20 do 100%) oraz liczbą komór (mamy poduszki puchowe 50x60 jednokomorowe i trzykomorowe).

Zróżnicowane są także materiały, które zostały wykorzystane na pokrycie poduszek puchowych 50x60. To między innymi: puchoszczelna tkanina 100% bawełniana w splocie satynowym, tkanina z bawełny egipskiej (maco bawełna), poliester 100%, inlet (bawełna z domieszką włókna bambusowego), batyst wykonany w 100% bawełny.

Oferujemy także coś wyjątkowego – poduszki puchowe, które nadają się dla osób z alergiami. To produkty AllerGuard, które zostały dostosowane do potrzeb osób z astmą, egzemą i innymi przypadłościami.

 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium