LuksusowySen.pl

Kołdry zimowe

Jak przygotować się na nadchodzącą zimę? Ciepła kołdra zimowa to podstawa wyposażenie każdego nocnego zmarzlucha. W ofercie naszego sklepu posiadamy okrycia stworzone z myślą o niskich temperaturach. Poniżej znajdziesz kołdry zimowe puchowe, wełniane oraz z wypełnieniem syntetycznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Sortowanie
Sortuj Filtruj

Bardzo ciepła kołdra zimowa 

Podczas snu temperatura naszego ciała ulega zmianom, możemy bardziej się pocić lub marznąc, co mocno wpływa na komfort i jakość naszego snu. Aby cieszyć się najlepszą możliwą jakością wypoczynku, należy zdawać sobie sprawę o znaczeniu termoregulacji. Dobór pościeli najlepszej jakości, przystosowanej do pory roju i warunków panujących na zewnątrz to gwarancja spokojnego i zdrowego snu. Czy kołdra zimowa musi być zatem bardzo gruba lub ciężka, absolutnie nie! Najważniejsze jest to, by nie zakłócała naturalnych zmian temperatury naszego ciała, ponieważ w trakcie snu może wahać się ona nawet o jeden stopień. Kołdra zimowa musi być zatem dobrana tak, by pozwalać na szybkie kumulowanie ciepła ciała przy jednoczesnym utrzymywaniu komfortu poprzez wymianę powietrza. 

Kołdra puchowa zimowa 

Nakrycia puchowe wypełniane pierzem gęsim to wysoka sprężystość i duży poziom izolacji temperatury, co oznacza, że organizm nie musi długo pracować na odpowiednie jej nagrzanie. Ze względu na to zimowe kołdry puchowe polecane są osobom szczególnie marznącym w nocy, dla których nie jest problemem nocne pocenie się i przegrzewanie. W ofercie naszego sklepu posiadamy kołdry puchowe w różnych przedziałach cenowych, w wielu rozmiarach oraz rodzajach. 

Kołdra wełniana zimowa 

Dobro wprost od matki natury! Kołdry wełniane zimowe to idealne rozwiązanie na mroźne noce i nie tylko. Naturalne włosie pokryte warstwą lanoliny ma zdolność do regulacji temperatury, co w praktyce oznacza chłodzenie gdy jest gorąco, oraz grzanie gdy na zewnątrz panuje chłód. Włosie równomiernie rozkłada się wewnątrz kołdry co eliminuje możliwość powstawania tak zwanych “zimnych stref”. Wełna to materiał hipoalergiczny, który jest dodatkowo chroniony przed rozwoje bakterii i roztoczy.  

Kołdra zimowa z wypełnieniem syntetycznym 

Kołdra zimowa z wypełnieniem syntetycznym to doskonały towarzysz w chłodniejszych miesiącach, kiedy ciepło i wygoda są priorytetem. Ta kołdra została stworzona, aby zapewnić komfort i przytulność nawet w najmroźniejsze noce. Bezpieczeństwo i higiena są kluczowe, dlatego kołdra zimowa z wypełnieniem syntetycznym jest łatwa do utrzymania w czystości. Możesz ją prać w pralce zgodnie z instrukcjami producenta, co pozwala zachować świeżość na dłużej. Do zdecydowanych zalet większości kołder tego typu należy cena i dostępność. Kołdry syntetyczne są po prostu tańsze w produkcji i przeciwieństwie do tych wypełnionych pierzem gęsim lub wełną nie wymagają ingerencji w naturę, co może być dużym plusem na przykład dla wegan. 

Kołdra antyalergiczna zimowa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, dlatego dla wszystkich tych o skórze wrażliwej ze skłonnością do alergii posiadamy szeroki wybór kołder antyalergicznych z różnych rodzajów i segmentów cenowych:

  • kołdra zimowa antyalergiczna wełniana  – jak już zdążyliśmy wspomnieć wcześniej, naturalne włókno wełniane pokryte jest warstewką lanoliny, która jest naturalnie wytwarzanym przez zwierzęta woskiem. Tak zabezpieczony włos jest odporny na rozwój bakterii i roztoczy. Co więcej, w przeciwieństwie do innych wypełnień, wełna nie posiada dodatniej jonizacji, co oznacza, że nie przyciąga cząsteczek kurzu i drobnoustrojów. 
  • kołdra zimowa antyalergiczna puchowa – antyalergiczne kołdry puchowe dostępne w ofercie naszego sklepu wypełniane są dokładnie oczyszczanym puchem gęsim. Pokrycie kołdry tworzone jest z materiałów, które mają utrudnić roztoczom, bakteriom i drobnoustrojom przedostatnie się do środka. 
  • kołdra zimowa antyalergiczna syntetyczna – antyalergiczne kołdry syntetyczne o specjalnym wypełnieniu zbudowanym z pojedynczych cienkościennych, spiralnie skręconych włókien poliestrowych daje możliwość swobodnego przepływu powietrza, co minimalizuje ryzyko przegrzewania. Pokrycie kołdry szybko odprowadza wilgoć gromadzoną w nocy nie dając bakteriom i roztoczom warunków do życia i mnożenia się.

 

 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium