LuksusowySen.pl

AMZ Szamotuły w zgodzie z tradycją i ekologią

Polski ekspert w dziedzinie kołder i poduszek, znany oraz ceniony w całej Europie, nieustannie rozwijający swój park maszynowy i korzystający z najnowszych technologii. AMZ to firma z siedzibą w Szamotułach, która swoją działalność rozpoczęła już na początku lat 90. ubiegłego wieku. Początkowo zajmowała się produkcją kołder i poduszek z naturalnym wypełnieniem, pielęgnując tradycję, uznawaną za najlepszy sposób na zdrowy sen. Dzisiaj AMZ Szamotuły proponuje już nie tylko wyroby z wypełnieniem z pierza i puchu, ale też z wypełnieniem syntetycznym, co jest odpowiedzią na nieustannie zmieniające się oczekiwania, a także potrzeby społeczeństwa.

AMZ kołdry i poduszki z naturalnym i syntetycznym wypełnieniem

Zespół AMZ Szamotuły tworzą doświadczeni pracownicy, którzy dbają o najmniejszy szczegół na wszystkich etapach produkcji. Do wyrobów używane są tylko wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że otrzymują produkt wykraczający poza ich oczekiwania. Kołdry AMZ Szamotuły dostępne są w dwóch seriach. Kołdry AMZ Natural charakteryzują się naturalnym wypełnieniem z pierza i puchu. Cechują się unikalnymi właściwościami, wśród których najważniejsze to lekkość, doskonała trwałość i właściwa cyrkulacja powietrza. Dla bezpieczeństwa puch poddawany jest wielu procesom technologicznym jak wstępne oczyszczanie, pranie z wykorzystaniem ekologicznych detergentów czy też powtórne odpylanie.

AMZ poduszki i kołdry Synthetic pojawiły się w ofercie AMZ Szamotuły nieco później. Są wypełnione materiałem syntetycznym, przez co sprzyjają alergikom. Ich cena jest niższa, jednak jakość równie wysoka, jak przy wyrobach naturalnych. Kołdry AMZ Synthetic dzielimy na Classic pokryte mikrofibrą, satyną poliestrową i bawełną oraz Exclusive wypełnione 4-kanalikowym włóknem HCS i pokryte m.in. delikatnym batystem.

 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium