LuksusowySen.pl

Kołdry 4 pory roku

Komfort termiczny i spokojny sen przez cały rok niezależnie od temperatury? To możliwe dzięki wykorzystaniu technologii kołder 4 pory roku. Okrycie złożone z dwóch części o różnych grubościach to możliwość personalizacji i dostosowania do własnych potrzeb w zależności od warunków i termoregulacji organizmu. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór kołder spinanych w różnych rozmiarach o wariantach wypełnienia.  

Sortowanie
Sortuj Filtruj

Kołdry spinane – kołdra na 4 pory roku

Kołdry 4 pory roku to zestaw dwóch spinanych ze sobą okryć – cienka kołdra letnia i grubsza kołdra całoroczna, które po złączeniu tworzą grube okrycie przystosowane do najniższych temperatur. 

Kołdra letnia – zestaw 4 pory roku 

Kołdra letnia z zestawu 4 pory roku to delikatne i cienkie okrycie idealne na ciepłe noce. Leciutkie okrycie dobrze przepuszcza powietrze, dając komfort termiczny i dobrą termoregulację nawet w czasie upałów. Kołdra letnia o niewielkiej gramaturze i mniejszej ilości wypełnienia sprawdza się idealnie dla wszystkich tych, którzy w nocy nie potrzebują bardzo ciepłego okrycia.  

Kołdra całoroczna – zestaw 4 pory roku 

W zależności od temperatury oraz pory roku powinniśmy stosować kołdry o różnej grubości, co pozwala na utrzymanie komfortu termicznego. Kołdra całoroczna z zestawu pościeli 4 pory roku jest zauważalnie grubsza i nieco cięższa niż wersja letnia. Kołdra całoroczna w zależności od preferencji oraz regulacji temperatury ciała w nocy, może dobrze spełniać swoją funkcję w czasie wiosny praz jesieni. Zimą, gdy temperatury zauważalnie wpływają na komfort snu, warto spiąć kołdrę całoroczną oraz letnią, tworząc okrycie idealne na najchłodniejsze noce.  

Kołdra puchowa 4 pory roku 

W ofercie naszego sklepu posiadamy kołdry 4 pory roku składające się z dwóch osobnych okryć spinanych za pomocą wytrzymałych nap. Do wypełnienia kołder puchowych producenci używają puchu gęsiego najlepszej jakości. Miękkie i delikatne kołdry idealnie pełnią swoją funkcję zarówno w trakcie gorącego lata, jak i mroźnej zimy. Dzięki połączeniu warstw letniej i całorocznej z pomocą nap kołdra zyskuje grubość i gęstość pełnoprawnej kołdry zimowej.   

Kołdra antyalergiczna 4 pory roku

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów. Aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania, w naszej ofercie posiadamy pościele wykonane w technologii umożliwiającej ograniczenie ilości alergenów. Antyalergiczna kołdra 4 pory roku złożona z dwóch okryć połączonych napami to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób borykających się z alergią na kurz, wrażliwych na roztocza i inne mikroorganizmy gnieżdżące się w większości okryć pościelowych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych materiałów nasze kołdry antyalergiczne nie stwarzają warunków optymalnych dla ich rozwoju, dając jakościowy i spokojny wypoczynek.  

Kołdry 4 pory roku rozmiary

Stawiamy na różnorodność, dlatego w ofercie posiadamy kilka najpopularniejszych rozmiarów pościeli 4 pory roku, tak aby każdy dobrał wymiary do swoich wymagań:

  • kołdra 4 pory roku 135x200 – wielozadaniowa kołdra dla najmłodszych. Rozmiar dostosowany dla dzieci w wielu od 5 do 10 lat 
  • kołdra 4 pory roku 155x200 – kołdra o trzech różnych obliczach: lato, wiosna i jesień oraz zima w najpopularniejszym rozmiarze dostosowanym do łóżek pojedynczych
  • kołdra 4 pory roku 180x200 – kołdra wszechstronna dla najbardziej wymagających właścicieli łóżek pojedynczych lub podwójnych. Większy niż standardowy wymiar kołdry umożliwia dokładne otulenie się z zapasem materiału. 
  • kołdra 4 pory roku 200x200 – kołdra do zadań specjalnych. Mało popularny rozmiar daje możliwość wygodnego korzystania zarówno jednej, jak i dwóm osobom na łóżku pojedynczym i podwójnym. 
  • kołdra 4 pory roku 220x200 – kołdra na cztery pory roku o najchętniej wybieranym wymiarze dostosowanym do łóżek podwójnych. 
  • kołdra 4 pory roku 240x220 – uniwersalna kołdra o wymiarze gwarantującym wypoczynek dla dwóch osób bez żadnych kompromisów. Kołdra o największym dostępnym wymiarze to wybór dla tych, którzy chcą łączyć ze sobą intymność dzielenia pościeli z komfortem posiadania osobnych okryć. 
 
 
Pełne doradztwo
Mamy wiedzę!
 
Zwrot zakupów
30 dni na zwrot
 
Darmowa dostawa
już od 300 zł
 
Szybka przesyłka
1-3 dni
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium