LuksusowySen.pl

Paradies Moonline kołdra puchowa

Kolekcja kołder puchowych Paradies Moonline to podstawowa kolekcja w ofercie marki Paradies. Kołdry Paradies Moonline pokryte są tkaniną bawełnianą oraz wypełnione są w 90% nowym, białym, polskim puchem gęsim a w 10% nowym drobnym pierzem gęsim. Ta mieszanka puchu i pierza ma sprężystość aż 750 cu.in. Jest to najlepszy wynik na polskim rynku, nie ma innej kołdry wypełnionej w 90% puchem gęsim o tak wysokiej sprężystości. Często kołdry wypełnione 100% puchem gęsim mają mniejszą sprężystość. Można zatem śmiało powiedzieć, że kołdra Paradies Moonline jest to najlepsza kołdra wypełniona 90% puchem gęsim. Kolekcja Paradies Moonline ma też najlepszy stosunek jakości co do ceny ze wszystkich kołder Paradies. Kolejna w hierarchii kolekcja kołder puchowych Paradies Crystal, wypełniona jest 100% puchem gęsim o sprężystości 850 cu.in. Czyli ma o 10% puchu więcej i sprężystość większą o 100 cu.in jednak cena wzrasta o około 30%. Właśnie z tego powodu kołdry Paradies Moonline są najczęściej wybierane przez klientów marki Paradies. Kołdry puchowe Paradies również te z kolekcji Paradies Moonline dostępne są w 4 wersjach izolacji cieplnej. Light – kołdra letnia, City – kołdra całoroczna lekka (przeznaczona do dobrze dogrzanych mieszkań miejskich), Medium – kołdra całoroczna ciepła oraz Warm - kołdra zimowa.

Sugerowane poduszki puchowe Paradies

Do kolekcji kołder puchowych Paradies Moonline dedykowana jest kolekcja poduszek puchowych Paradies Tessa. Poduszki puchowe Paradies Tessa występują w dwóch wersjach Tessa Standard – poduszki puchowe o standardowej wysokości oraz twardości, oraz Tessa Medium – poduszki o obniżonej wysokości.

Kołdry puchowe Paradies

Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z pozostałymi kołdrami i poduszkami puchowymi dostępnymi w ofercie marki Paradies w Polsce. Paradies Crystal – kolekcja kołder puchowych wypełnionych w 100% puchem gęsim, Paradies Botanic – kolekcja kołder puchowych wypełnionych w 100% puchem gęsim oraz pokryta tkaniną Tencel, Paradies Casablanca – kolekcja kołder i poduszek puchowych z limitowanej edycji, Paradies Diamond – najbardziej luksusowa kolekcja kołder i poduszek puchowych w ofercie Paradies.

Paradies Moonline

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium