LuksusowySen.pl

Paradies Botanic kołdra puchowa

Kolekcja kołder puchowych Paradies Botanic to jedna z czterech kolekcji kołder puchowych marki Paradies wypełnionych w 100% nowym, białym, polskim puchem gęsim. Podobnie jak w kolekcji kołder puchowych Paradies Crystal kołdry puchowe Paradies Botanic wypełnione są 100% puchem gęsim o sprężystości 850 cu.in. To, co wyróżnia kolekcję kołder Paradies Botanic na tle pozostałych kołder puchowych Paradies to tkanina. Kołdry puchowe Paradies Botanic zostały pokryte nowoczesną tkaniną składającą się w 95% z włókna Tencel pochodzącego z celulozy drzewnej oraz w 5% z naturalnego jedwabiu. Włókno Tencel ma zdolność do wchłaniania o 50% większej ilości wilgoci od włókna bawełny oraz do szybszego oddawania wchłoniętej wilgoci do otoczenia. Włókno Tencel jest też w pełni biodegradowalne oraz bardziej wytrzymałe niż włókno bawełny. Z tych powodów kołdra puchowa Paradies Botanic zapewnia przyjemny bardziej suchy klimat w czasie snu. Dla komfortu termicznego klientów marka Paradies produkuje kołdry puchowe w czterech wersjach izolacji cieplnej. Light – kołdra letnia, City – kołdra całoroczna lekka (przeznaczona do dobrze dogrzanych mieszkań miejskich), Medium – kołdra całoroczna ciepła oraz Warm - kołdra zimowa.

Poduszki puchowe Paradies

Do kolekcji kołder puchowych Paradies Botanic dedykowane są poduszki puchowe Paradies Crystal, ale równie dobrze możemy wybrać poduszki puchowe Paradies Tessa lub inne z oferty poduszek puchowych Paradies.

100% puchu gęsiego

Tak jak wspominałem marka Paradies ma w swojej ofercie aż cztery kolekcje kołder puchowych wypełnionych w 100% puchem gęsim. Pozostałe to Paradies Crystal – kołdry puchowe z tkaniną bawełnianą, Paradies Casablanca – kołdry puchowe pokryte tkaniną jedwabno bawełnianą oraz Paradies Diamond – najbardziej luksusowe kołdry puchowe z tkaniną wykonaną w 100% z naturalnego jedwabiu. Całość oferty kołder puchowych Paradies zamyka kolekcja Paradies Moonline wypełniona w 90% puchem gęsim.

Paradies Botanic

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium