LuksusowySen.pl

Paradies Casablanca - limitowana edycja luksusu w sypialni

Kolekcja kołder i poduszek puchowych Paradies Casablanca to jedna z najbardziej luksusowych kolekcji kołder i poduszek dostępnych w naszym sklepie. Prestiżem ustępuje jedynie kolekcji Paradies Diamond, od której różni się tylko i wyłącznie tkaniną. Kolekcja Paradies Casablanca to limitowana edycja kolekcja kołder i poduszek puchowych. Limitowana edycja oznacza, że co jakiś czas zmienia się tkanina. Zmiany obejmują piękny kwiatowy wzór oraz skład tkaniny. Obecnie poduszki i kołdry Paradies Casablanca obszyte są tkaniną składającą się w 37% z naturalnego jedwabiu i w 63% z bawełny. Na żakardowej tkaninie dostrzec można drobny kwiatowy wzór w kolorze złocistego szampana. Kołdry wypełnione są nowym, białym polskim 100% puchem gęsim o najwyższej możliwej sprężystości 900 cu.in., co jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość kołder puchowych Paradies Casablanca. Tradycyjnie kołdry puchowe Paradies dostępne są w 4 klasach cieplnych. Light – kołdra letnia, City – kołdra całoroczna lekka (przeznaczona do dobrze dogrzanych mieszkań miejskich), Medium – kołdra całoroczna ciepła oraz Warm - kołdra zimowa.

Poduszki Paradies Casablanca

Poduszki puchowe Paradies Casablanca charakteryzują się bardzo dużą zawartością puchu oraz małą zawartością pierza gęsiego. Dlatego zapewniają użytkownikowi wyjątkowo miękkie oraz średnio wysokie podparcie dla głowy. Osobą lubiącym spać wyżej, a jednocześnie bardzo miękko polecamy zaopatrzyć się w 2 poduszki Paradies Casablanca. Poduszki Paradies Casablanca pokryte są tą samą jedwabno-bawełnianą tkaniną w kolorze złocistego szampana z kwiatowym wzorem co kołdry Paradies Casablanca.

Paradies Casablanca w dowolnym rozmiarze

Kołdry i poduszki puchowe z kolekcji Paradies Casablanca dostępne są w niemal we wszystkich rozmiarach. Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie rozmiaru kołdry czy poduszki wykonamy go dla Ciebie na Twoje indywidualne zamówienie. Przed dokonaniem wyboru warto zapoznać się z całą ofertą kołder i poduszek puchowych marki Paradies. Twardsze poduszki znajdziemy w kolekcji poduszek puchowych Paradies Tessa, kolekcja Paradies Diamond to starsza siostra kolekcji Paradies Casablanca wyróżnia ją w 100% jedwabne poszycie, Paradies Botanic to kolekcja kołder puchowych pokrytych wyjątkową tkaniną Tencel, Paradies Crystal to kolekcja kołder i poduszek puchowych obszytych bawełnianą tkaniną, Paradies Moonline kolekcja kołder puchowych wypełnionych 90% puchem gęsim.

Paradies Casablanca

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium