LuksusowySen.pl

Paradies Diamond - kwintesencja luksusu w Twojej sypialni

Kolekcja kołder i poduszek puchowych Paradies Diamond to kwintesencja luksusu. W sposób bezkompromisowy wykorzystano do produkcji kołder Paradies Diamond tylko najbardziej szlachetne materiały. Jako poszycie zastosowano tkaninę wykonaną w 100% z naturalnego jedwabiu zdobioną przepięknym kwiatowym wzorem w kolorze złocistego szampana. Jako wypełnienie kołdry zastosowano w 100% nowy, biały polski puch gęsi o sprężystości 900 cu.in. Jest to puch gęsi o najwyższej możliwej do osiągnięcia sprężystości, niezwykle rzadko spotykany, bo wykorzystywany jest tylko i wyłącznie w produktach puchowych najwyższej jakości. Kołdry puchowe Paradies Diamond dostępne są w 4 wersjach izolacji cieplnej. Light – kołdra letnia, City – kołdra całoroczna lekka (przeznaczona do dobrze dogrzanych mieszkań miejskich), Medium – kołdra całoroczna ciepła oraz Warm - kołdra zimowa.

Poduszki Paradies Diamond - urzekająca miękkość w jedwabnym poszyciu

Poduszki puchowe Paradies Diamond charakteryzują się niezwykłą miękkością. Są to jedne z najbardziej miękkich poduszek dostępnych w ofercie firmy Paradies. Poduszki puchowe Diamond dają umiarkowane, średniej wysokości podparcie dla głowy. Jeżeli lubimy spać wyżej, warto zaopatrzyć się w 2 poduszki. Podobnie jak kołdry Paradies Diamond poduszki również zostały pokryte tkaniną wykonaną w 100% z naturalnego jedwabiu zdobionego przepięknym kwiatowym wzorem w kolorze złocistego szampana. Poduszki Paradies Diamond zostały wykonane w konstrukcji trzykomorowej oraz wypełnione najwyższej jakości polskim puchem i pierzem gęsim przygotowywanym wedle najbardziej rygorystycznych, japońskich norm czystości.

Luksus w dowolnym rozmiarze

Kołdry i poduszki puchowe z kolekcji Paradies Diamond dostępne są w niemal we wszystkich rozmiarach. Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie rozmiaru kołdry czy poduszki wykonamy go dla Ciebie na Twoje indywidualne zamówienie. Na sam koniec warto zapoznać się z innymi kolekcjami kołder i poduszek puchowych marki Paradies. Nie będą już tak luksusowe, ale mają wiele innych zalet. Paradies Moonline - kołdry wypełnione 90% puchem gęsim, Paradies Crystal - kołdry wypełnione 100% puchem gęsim oraz poduszki trzykomorowe, Paradies Botanic - kołdry puchowe wypełnione 100% puchem gęsim, młodsza siostra kolekcji Paradies Diamond czyli kolekcja kołder i poduszek puchowych Paradies Casablanca, na koniec polecamy kolekcję poduszek puchowych Paradies Tessa.

Paradies Diamond

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium