Kołdry syntetyczne

Ciepłe i komfortowe kołdry antyalergiczne

Każda z pór roku to znakomita okazja do przeprowadzenia małych zmian w otoczeniu, zwłaszcza gdy przez większość roku towarzyszy nam alergia. Nie inaczej rzecz ma się z sypialniami - to tutaj spędzamy większość doby i tutaj się relaksujemy. By odpoczynek nabrał nowej jakości i maksymalnie regenerował nasze siły, polecamy zaopatrzyć się w kołdrę antyalergiczną.

Kołdry antyalergiczne, inaczej syntetyczne, to jeden z najważniejszych trendów w dbaniu o zdrowie podczas... snu. Dlatego producenci kołder, które oferujemy, tworzą swoje produkty z najlepszych jakościowo materiałów, zwykle wypełniając je specjalnym włóknem opracowanym przez technologów AMZ.. Takie kołdry nie uczulają i są w pełni bezpieczne dla alergików. Mimo, że są bardzo lekkie, jednocześnie charakteryzują się niezwykłą trwałością, pozwalającą na ich wielosezonowe użytkowanie. 

Kołdry syntetyczne proponowane przez nasz sklep online pozwalają dużo łatwiej utrzymać higienę, ponieważ można je prać nawet w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Poszycia wykonane są m.in. z bawełny, bioperkalu lub z mikrowłókna poliestrowego z dodatkiem włókna węglowego, które jest odpowiednikiem innowacyjnej, opatentowanej tkaniny, odpowiedzialnej za trwałość i właściwości hipoalergiczne.

Polskie kołdry odpowiednie także dla alergików

Kołdra antyalergiczna to doskonały pomysł dla tych, którzy lubią zmiany jak i dla tych, którzy ze względu na swoje zdrowe zmuszeni są ich dokonać. Zimą w rzadko wietrzonych pomieszczeniach roztocza mają idealne warunki do rozmnażania się. Ogrzewanie osusza powietrze, przez co drobinki kurzu wraz z roztoczami, unoszą się i dostają do naszych dróg oddechowych. Pomocna wtedy okazać może się zimowa kołdra antyalergiczna. Z kolei w okresie wakacyjnym, gdy temperatury często osiągają rekordowe wartości, warto zaopatrzyć się w jej lżejszy odpowiednik, czyli kołdrę antyalergiczną letnią.

Zobacz także nasze antyalergiczne poduszki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium