Dane adresowe

Luksusowysen.pl Rafał Birkholz

tel. 502 104 104
meil: biuro@luksusowysen.pl
al. Grunwaldzka 309
80-309 Gdańsk
woj. pomorskie
NIP: 5832909858

Badania naukowe dowodzą, że komfort i jakość naszego snu mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. W kwestii jakości snu coraz częściej głośno się mówi o wyeliminowaniu produktów syntetycznych i powrocie do naturalnych surowców. Głównie chodzi o pościel, czyli kołdry i poduszki, które odgrywają niebagatelną rolę w zapewnieniu idealnego nocnego wypoczynku.

Seria kołder i poduszek z naturalnym wypełnieniem Bossanova od Animex

Dlaczego stronimy od pościeli z naturalnym wypełnieniem? Bo kojarzy się nam z bylejakością artykułów minionej epoki. Ale współcześnie produkowana kołdry i poduszki ze złą jakością nie mają nic wspólnego. Przykładem jest seria Bossanova pochodząca od polskiej marki Animex specjalizującej się w produkcji pościeli z naturalnym wypełnieniem, a konkretnie gęsim puchem. Komfort użytkowania, estetyka i wysoka jakość wyrobów potwierdzona certyfikatami jest tym, czego oczekujemy od nowoczesnej “odsłony” tradycyjnej pościeli.

Najlepszej jakości gęsi puch i bawełniane poszycie

Lekkość, miękkość, sprężystość, a do tego przewiewność oraz doskonała higroskopijność i termoregulacja. Kołdry Bossanova możemy kupić w trzech klasach cieplnych: letnia, całoroczna, zimowa. Każda z nich zapewnia komfortowe warunki snu w zależności od potrzeb. Cechą rozpoznawalności tej serii pościeli jest nie tylko wysokiej jakości wypełnienie z puchu gęsiego i charakterystyczne przeszycia, ale kolor poszycia – modny ecru oraz możliwość zakupy kołder w różnych rozmiarach. Podobnie rzecz się ma z poduszkami. Poduszki Bossanova to niezrównana lekkość i optymalne podparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa, które wraz z parametrami charakterystycznymi dla wypełnienia puchem gęsim dają produkt najwyższej jakości.
Bossanova to wyjątkowy komfort Twojego snu. W naturalnych produktach tkwi moc, którą musisz wypróbować. “Luksusowy sen” ma je dla Ciebie. Sprawdź również pozostałe kołdry naturalne dostępne w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium