Przesyłki dostarcza:
Dane adresowe

Luksusowysen.pl Rafał Birkholz

tel. 502 104 104
meil: biuro@luksusowysen.pl
al. Grunwaldzka 309
80-309 Gdańsk
woj. pomorskie
NIP: 5832909858

Opcje przeglądania

Czynności higieniczne takie jak mycie rąk, twarzy, całego ciała oprócz wody wymagają użycia produktów myjących i ręczników do osuszania ciała. Te, bawełniane typu frotte należą do najpopularniejszych. Zwykle każdy z domowników posiada swój ręcznik do wycierania. Jest to ważne z punktu widzenia higieny i zdrowia. Ręcznik nie tylko zbiera wilgoć, ale łuszczący się naskórek i bakterie, które mogą się na nim znajdować, dlatego należy szczególnie zadbać o osobne ręczniki dla dzieci, które nie mają jeszcze w pełni wykształconej odporności i łatwo "łapią" różne mikroby.

Jaki powinien być ręcznik dziecięcy?

Ręcznik powinien dobrze chłonąć wodę. Powinien być miękki, przytulny i na tyle duży, by otulić ciało, jeśli mówimy o ręczniku kąpielowym. Do wycierania rąk wystarczy mały ręcznik dla dzieci 30x50, średniej wielkości ręczniki 50x70 przydadzą się przy porannej toalecie. Niezwykle istotne przy wyborze dziecięcych ręczników jest ich kolor i ciekawa aplikacja. Małe dziewczynki uwielbiają kolor różowy, dla chłopców niebieski jest akceptowanym kolorem. Mycie się i wycieranie ręcznikiem w zabawne misie czy pieski to dodatkowa atrakcja, a często i zachęta do kąpieli. Miękki i przytulny ręcznik po kąpieli ogrzeje ciałko przed włożeniem piżamki.

Ręcznik dziecięcy do przedszkola i szkoły

Oprócz papierowych ręczników higienicznych, które powinny być w każdej placówce (bywa różnie) warto, by dziecko w przedszkolu czy szkole miało swój niewielki ręcznik bawełniany 30x50. "Brudzenie się" leży w naturze dzieci, umyć ręce i wytrzeć też maluch musi. Kolorowe ręczniki dla dzieci są niezbędne i niezastąpione przy wyrabianiu nawyków higienicznych.

Pamiętaj! Ręczniki dla dzieci muszą być dobrej jakości, miękkie, ekologicznie barwione, ciekawe. Certyfikat Oeko – Tex jest niezbędny. I w naszym sklepie takie ręczniki zakupisz. Oferujemy również ręczniki kąpielowe i plażowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium